ślubPorady 

Niestandardowa sesja ślubna – jak zrobić wyjątkowe zdjęcie

Sesja ślubna to niepowtarzalna okazja, by przygotować piękną pamiątkę dla siebie i całej rodziny. Na takich zdjęciach możesz wyrazić swoją osobowość i stworzyć oryginalne charakteryzacje, a dobry fotograf wykona artystyczne ujęcia, które zachwycą wszystkich weselników. Jak może wyglądać niestandardowa sesja ślubna?

Postaw na romantyzm

Jeśli interesuje Cię sesja ślubna w stylu romantycznym, to możesz zaprosić fotografa na lokalny zamek lub wybrać się z partnerem do stadniny koni. W takim otoczeniu doświadczony fotograf ślubny w Częstochowie z łatwością wykona urokliwe zdjęcia młodej pary. Tłem do zdjęć mogą być mury zamku, bezkresne polany lub nowożeńcy jeżdżący konno pośród zielonych łąk. Ważne, by Twój strój i fryzura pasowały do charakteru sesji. W tym celu możesz poprosić fryzjera o stworzenie efektownego upięcia z warkoczem, a jako rekwizytu użyj bukietu zrobionego z polnych kwiatów. Romantyczne sesje mogą również odbywać się nad jeziorem, w winnicy czy na pięknej starówce w okolicznym mieście.

A może sesja ślubna w parku rozrywki?

Jeśli lubisz humorystyczne i wesołe zdjęcia, ciekawym pomysłem będzie zorganizowanie sesji ślubnej w parku rozrywki. Wówczas fotograf ślubny w Częstochowie wykona zdjęcia młodej pary w trakcie jazdy na karuzeli lub podczas spożywania waty cukrowej. Atrakcyjne ujęcia można uzyskać także na tle zabawnych samochodzików lub w otoczeniu pokaźnych rozmiarów rollercoastera. Przygotowując się do tego typu sesji, nie zapomnij o włożeniu wygodnego obuwia i odpowiednim związaniu włosów. Poza tym pamiętaj, że sesja ślubna w parku rozrywki to świetna reklama, dlatego obsługa na pewno z chęcią pomoże Wam w wykonaniu wszystkich, nawet najbardziej niestandardowych zdjęć.

Nietypowa sesja ślubna na lotnisku

Małe lokalne lotnisko to idealne miejsce na przeprowadzenie sesji ślubnej, szczególnie jeśli razem z partnerem jesteście fanami szybowania w przestworzach. Fotograf ślubny w Częstochowie z odpowiednim stażem pracy bez problemu wykona dla Was przepiękne zdjęcia na tle zabytkowych samolotów lub bardziej nowoczesnych maszyn. Czasami również obsługa lotniska pozwala na robienie fotografii wewnątrz niewielkich samolotów czy smukłych szybowców, jednak wówczas musicie ściśle przestrzegać zasad dotyczących bezpiecznego przebywania na pokładzie takiej maszyny. Natomiast na płycie lotniska będziecie mogli przybrać dowolne pozy, a powstałe w ten sposób fotografie będą się pięknie prezentować w ślubnym albumie.

Co ważne, sesja na lotnisku również wymaga właściwego przygotowania. Przede wszystkim panna młoda powinna spiąć włosy i zabrać ze sobą szczotkę oraz lakier, aby móc na bieżąco poprawiać fryzurę. Poza tym w trakcie takiej sesji dobrze sprawdzą się krótkie sukienki ślubne, takie które nie będą przesadnie krępować ruchów.

To tylko kilka przykładów niestandardowych sesji ślubnych, ale ciekawych inspiracji możesz znaleźć znacznie więcej. Zastanów się zatem, jakie są Wasze zainteresowania i co lubicie robić w wolnym czasie, a być może właśnie któraś z tych rzeczy okaże się idealnym pomysłem na oryginalną sesję ślubną. Pamiętaj także, że powinna być ona nie tylko efektowna, ale i przyjemna oraz możliwa do zrealizowania dla Ciebie i Twojego partnera.

Powiązane artykuły