kawalerPorady 

Jaki prezent na wieczór kawalerski wybrać? Najlepsze pomysły

Wieczór kawalerski to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego mężczyzny. W końcu oznacza, że niebawem jego życie w pewien sposób ulegnie zmianie. Małżeństwo to zupełnie nowa droga, a wieczór kawalerski to symboliczne pożegnanie się z “byciem singlem”. Oczywiście, pary, które decydują się na ślub, najczęściej znają się już kilka lat i przez ten czas pracowały nad swoim związkiem, a także po prostu poznawały się bliżej, tworząc między sobą unikatową więź. Jednak sakramentalne “tak”, które wypowiada się przed ołtarzem, z pewnością jest obietnicą ogromnej wagi, bywa też wstępem do dalszego rozwoju rodziny – w wielu przypadkach niedługo potem pojawiają się dzieci. Nic dziwnego, że drużba pana młodego chce zorganizować mu niezapomniany wieczór kawalerski.

Wieczór kawalerski – jak zorganizować?

Ta jedyna w swoim rodzaju impreza wymaga specjalnej oprawy. Oczywiście, w głowie organizatora mogą przewijać się sceny z filmów, gdzie wieczór kawalerski w amerykańskim wydaniu odbywa się w Las Vegas i oznacza huczną imprezę. Jednak w prawdziwym życiu wiele osób podchodzi o wiele rozsądniej i bardziej dojrzale do tego tematu, co nie oznacza, że nie może w tym dniu zabraknąć poczucia humoru, dobrej zabawy i mnóstwa świetnych wspomnień. W końcu wieczór kawalerski to moment, kiedy kawaler, w gronie swoich bliskich kolegów, może “po raz ostatni” spędzić wieczór. Jaki prezent na wieczór kawalerski wybrać?

Wieczór kawalerski – małe upominki

W ostatnim czasie bardzo modne stało się poszukiwanie alternatywnych prezentów na wieczór kawalerski. Wynika to ze zmiany podejścia do tej imprezy. Niegdyś kojarzona z dużą ilością alkoholu, teraz zmienia swoje oblicze, co nie oznacza, że nie można sobie pozwolić na kilka drinków. Zarówno wieczór panieński, jak też kawalerski mają przede wszystkim dostarczyć dreszczyku emocji, wielu wrażeń i przeżyć. Dlaczego? Nie chodzi przecież tak bardzo o zmianę stanu cywilnego, co o kilka chwil odprężenia. Organizacja wesela wiąże się z długoterminowym planowaniem – od wynajęcia sali, załatwienia spraw urzędowych, przez dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Zajmuje to sporo czasu, ale też potrafi zestresować.

Bardzo popularnym upominkiem są koszulki z napisami, jak na przykład „Przyszły Pan Młody”, „Świadek”, czy „(imię) się żeni” w nawiązaniu do jednej z kultowych piosenek. Ale przecież taki upominek to nie wszystko. Co na prezent na wieczór kawalerski na pewno się sprawdzi? Przede wszystkim rezerwacja w jakiejś restauracji. Miejsce, gdzie można dobrze zjeść, spróbować wykwintnego alkoholu i porozmawiać – to dobry sposób na odreagowanie przedślubnego stresu.

To, co mężczyźni lubią najbardziej

A jeżeli chce się postawić na ciekawy prezent na wieczór kawalerski? Z pewnością motoryzacja to temat bliski sercu wielu mężczyzn. Często marzą oni o sportowym samochodzie z dobrym silnikiem. Sama przejażdżka takim modelem może dostarczyć wielu wspomnień. Dlatego przejazd Lamborghini Huracan to z pewnością jeden z lepszych pomysłów, jeśli chodzi o atrakcje przewidziane na wieczór kawalerski. Móc usiąść za kierownicą jednego z najbardziej kultowych aut i poprowadzić je przez chwilę, to nie lada gratka dla każdego mężczyzny.

Prezent na wieczór kawalerski – pomysły

Śmieszny prezent na wieczór kawalerski to równie dobry pomysł. Mężczyźni to majsterkowicze – z pewnością wiele osób ma w głowie wspomnienie swojego taty, który w sobotnie południe krząta się koło domu, jest wiecznie zajęty i ma coś do zrobienia. Dlatego kawalerowi przed ślubem można kupić chociażby prezent, który przypomina skrzynkę na narzędzia, ale tak naprawdę jest pojemnikiem na alkohol. Jaki mężczyzna nie chciałby mieć takiej skrzyneczki z zimnym piwem w swoim garażu?

Dużo osób słyszało o chińczyku, w którego gra się na imprezach. Ale czy ktoś słyszał o imprezowych szachach? Tak, to również oryginalny pomysł na prezent. Pionki oczywiście zostały zastąpione przez kieliszki, które wypełnić można dowolnym alkoholem. Jak widać, wieczór kawalerski może nie tylko cieszyć, ale też zmuszać do myślenia, a szachy potrafią być naprawdę wciągające.

Powiązane artykuły