DJPorady 

Czy DJ na wesele to dobry pomysł?

Organizując wesele, pewnie się zastanawiasz, jak przygotować idealną oprawę muzyczną tego wydarzenia. Nowożeńcy zazwyczaj decydują się na lokalny zespół muzyczny lub na DJ-a. Przy czym DJ jest zwykle bardziej elastyczny i to zarówno pod kątem granego repertuaru, jak i rodzaju oferowanych zabaw. A dlaczego jeszcze warto się zdecydować na DJ-a?

Kiedy warto zdecydować się na DJ-a?

Przyszli małżonkowie mogą mieć odmienne gusta muzyczne i wówczas trudno będzie im wybrać zespół, który zaspokoi oczekiwania obu stron. Poza tym na weselu bawią się osoby w różnym wieku, a każdy z gości chciałby potańczyć przy ulubionej muzyce. W takim wypadku DJ na wesele w Bydgoszczy może być dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem, ponieważ będziecie mogli z partnerem ustalić dowolną listę piosenek, tak aby zadowolić wszystkie zaproszone osoby. Dodatkowo wybierając DJ-a, zyskujesz pewność, że muzyka będzie grana przez cały czas, bez zbędnych przerw, a utwory będą brzmiały profesjonalnie. Co więcej, niekiedy DJ posiada w ofercie również oprawę świetlną, a nawet bardzo modną ostatnio sztuczną mgłę.

DJ i wodzirej w jednym

DJ na weselu zazwyczaj pełni również funkcję wodzireja, czyli osoby, która prowadzi zabawę i wymyśla różne atrakcje dla gości. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ dzięki zabawom można szybko zapełnić parkiet i zachęcić gości do wzajemnych interakcji. Poza tym jest to także świetny sposób na zaktywizowanie wszystkich osób, tak aby brały czynny udział w weselu. Co ważne, możesz wcześniej ustalić z DJ-em, jakie gry i animacje Cię interesują oraz o której godzinie ma się rozpocząć dana atrakcja. Ponadto doświadczony DJ na wesele w Bydgoszczy zwykle posiada szeroki repertuar zabaw, dzięki którym każde wesele będzie radosne i udane.

Jak znaleźć dobrego DJ-a?

Jeśli chcesz zatrudnić naprawdę dobrego DJ-a, który cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami, to koniecznie musisz zająć się tym tematem z dużym wyprzedzeniem czasowym. Ponieważ DJ na wesele w Bydgoszczy może mieć zajęte terminy już nawet na rok lub dwa lata do przodu. Poza tym należy też dokładnie omówić z DJ-em godziny pracy, a idealnie byłoby, gdyby DJ grał do samego rana lub tak długo, aż skończą się bawić wszyscy goście. Czasem jednak trudno jest przewidzieć, do której godziny potrwa zabawa, dlatego najbezpieczniejszym przedziałem czasowym będzie 12 h od momentu przybycia nowożeńców na salę weselną. Rozmawiając z DJ-em, warto również ustalić ilość i długość przerw w trakcie pracy. Pamiętaj także, by zapewnić DJ-owi wyżywienie na czas wesela oraz ustronne miejsce, gdzie będzie mógł coś zjeść, wypić i odpocząć między kolejnymi blokami muzycznymi.

Obecnie młode pary coraz chętniej wybierają DJ-a na wesele, gdyż jest to elastyczna opcja umożliwiająca zorganizowanie atrakcyjnej zabawy dla osób w każdym wieku. Ponadto DJ na wesele w Bydgoszczy będzie także świetnym wodzirejem i sprawnie poprowadzi różnego rodzaju animacje w trakcie imprezy weselnej. Dlatego, jeśli zależy Ci na profesjonalnej i niezawodnej oprawie muzycznej, to koniecznie rozważ wynajęcie doświadczonego DJ-a. 

Powiązane artykuły