Technologia 

Usługi Adshock – opinie

Pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych to skomplikowany proces, który wymaga wiedzy oraz doświadczenia. Bez wsparcia zewnętrznego właściciel biznesu online straci szansę na dotarcie do większej liczby klientów. Jak zyskać przewagę przy uruchamianiu działalności w sieci? Warto przetestować usługi agencji marketingowej AdShock, która zbiera pozytywne opinie od klientów z całego kraju.

Jak działa agencja interaktywna AdShock?

Pierwszy etap to oczywiście bezpłatna wycena usług pozycjonowania stron przez specjalistów AdShock. Warto wiedzieć, że słowa kluczowe powiązane z konkretnym biznesem charakteryzują się różnym poziomem konkurencyjności. Możesz postawić na pozycjonowanie lokalne lub ogólnokrajowe. Usługi AdShock oparte są na modelu rozliczenia za efekty, a nie czas czy dobre chęci. Płacisz tylko za widoczne rezultaty pracy firmy, w postaci wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Dlaczego AdShock zdobywa pozytywne opinie?

Agencja marketingowa łączy optymalizację witryn sprzedażowych z naturalnym link buildingiem, a także kampaniami linków sponsorowanych. Dzięki temu nawet nowy sklep internetowy może wpisać się w świadomość grupy docelowej, bez ogromnych nakładów promocyjnych. AdShock pozyskuje odnośniki z serwisów zaufanych, wysoko ocenianych przez Google. To gwarantuje zachowanie pozycji, nawet po zakończeniu współpracy z agencją interaktywną.

Tak naprawdę internauci, czyli potencjalni konsumenci przeglądają tylko pierwszą stronę wyników wyszukiwania, rzadko drugą, a już na pewno nie trzecią. AdShock wszystkie te działania raportuje. To umożliwia wprowadzenie ewentualnych poprawek lub skupienie na najbardziej konwertujących działaniach. Ta agencja interaktywna wyróżnia się ponad 10-letnim doświadczeniem w marketingu internetowym, powracającymi umowami (95% klientów przedłuża partnerstwo). Dochodzi do tego współpraca z ponad 40 specjalistami powiązanymi mocno z marketingiem dla sektora e-commerce.

Czy pozycjonowanie stron AdShock jest bezpieczne?

Nad Twoją stroną czuwają certyfikowani specjaliści powiązani od lat z agencją marketingową o ugruntowanej pozycji rynkowej. Agencja interaktywna podejmuje się pozycjonowania nie tylko gigantów branżowych, ale też mniejszych, wręcz niszowych sklepów pragnących zaistnieć na scenie e-commerce. Dodatkowo do każdego projektu AdShock przydziela dedykowanego opiekuna, dzięki czemu masz pewność, że prace nad pozycją Twojego sklepu będą prowadzone regularnie.

Dodatkowe specjalizacje do dyspozycji klientów

Klasyczne pozycjonowanie możesz naturalnie rozszerzyć o marketing treści, czyli o wartościowe publikacje łączące funkcję edukacyjną (informacyjną) ze sprzedażową. Agencja marketingowa rozwija się również na LinkedIn i w reklamie na poziomie mediów społecznościowych (Facebook). Dzięki temu masz szansę pogłębienia kontaktu z grupą docelową przy kontroli specjalistów z agencji interaktywnej.

Słowo zachęty do pozycjonowania stron razem z AdShock

Sektor e-commerce to wiele sklepów internetowych, najczęściej rywalizujących mocno o pozycję. Samodzielne działania marketingowe możesz oczywiście uruchomić, ale czy rozwiniesz się w odpowiednim czasie i czy wiesz w ogóle, które działania będą skuteczne? Usługi AdShock to pewność skutecznych działań dla biznesu internetowego, indywidualne podejście i potwierdzone wyniki. Zaufaj profesjonalistom, a koszty współpracy szybko się zwrócą, dzięki rosnącej dynamicznie sprzedaży w wypozycjonowanej witrynie.

Powiązane artykuły