cateringPorady 

Kiedy sala z cateringiem to dobry pomysł?

Organizując niewielką uroczystość, możesz przygotować dla gości poczęstunek w domu. Jednak gdy planujesz imprezę firmową lub duże rodzinne spotkanie, wówczas dobrze byłoby pomyśleć o wynajęciu sali z cateringiem. Ponieważ w ten sposób zaoszczędzisz czas i z łatwością dopasujesz menu do potrzeb wszystkich gości. A kiedy sala z cateringiem to dobry pomysł?

Firmowa impreza integracyjna

Każda firma od czasu do czasu organizuje imprezy integracyjne, w których trakcie pracownicy mogą lepiej się poznać i spędzić miło czas poza zakładem pracy. Do przygotowania takiego spotkania potrzebna będzie sala z wydzielonym miejscem dla gości tak, aby pracownicy mogli się czuć swobodnie i komfortowo. Jeśli to Tobie przypadła w udziale organizacja firmowej imprezy, to pamiętaj, że przestronna sala z cateringiem w Bielsku umożliwi Ci także zaplanowanie ciekawych atrakcji dla uczestników w postaci konkursów i gier zespołowych. Podczas spotkania warto również przygotować drobne upominki oraz słodki poczęstunek dla pracowników.

Duża rodzinna uroczystość

Niektóre rodzinne uroczystości wiążą się z zaproszeniem wielu gości z różnych części kraju, a nawet z zagranicy. W takim wypadku może być Ci trudno przygotować posiłek dla kilkudziesięciu osób w zwykłej domowej kuchni. Tym bardziej że poza posiłkiem trzeba będzie jeszcze zorganizować zastawę, krzesła, a czasem również nocleg. Dlatego przy większej liczbie gości, możesz zarezerwować salę z cateringiem w dogodnej dla wszystkich lokalizacji. Na takiej sali bez problemu pomieści się nawet bardzo liczna rodzina, a dzieci będą mogły skorzystać z kącika zabaw. Co ważne sala z cateringiem w Bielsku, to miejsce, gdzie zamówisz uniwersalne menu, które przypadnie do gustu wszystkim gościom. Jest to zatem ciekawa opcja, gdy planujesz wesele, chrzciny lub komunię. 

Spotkanie klasowe

Spotkanie klasowe to świetna okazja, żeby odświeżyć dawne znajomości i powspominać szkolne czasy. Jednak, gdy Twoja klasa była wyjątkowo liczna, wówczas możecie mieć problem, by pomieścić się w domu, pubie czy w zwykłej restauracji. Wobec czego możesz zorganizować takie spotkanie na sali z cateringiem, gdzie swobodnie będzie mogło się bawić nawet kilkaset osób. Poza tym korzystając z profesjonalnej sali, bez problemu przygotujesz dla kolegów i koleżanek nie tylko poczęstunek, ale i także atrakcyjne gry i zabawy. Ponieważ taka sala z cateringiem w Bielsku zapewni Ci profesjonalne zaplecze gastronomiczne oraz mnóstwo przestrzeni do przygotowania ciekawych atrakcji. Pamiętaj również, że planując menu, musisz sprawdzić, czy dany lokal posiada w swojej ofercie dania bezmięsne oraz dania skomponowane specjalnie z myślą o osobach borykających się z alergiami pokarmowymi.

 

Sala z cateringiem w Bielsku będzie również dobrym wyborem, gdy chcesz zorganizować całodniowe szkolenie wraz z poczęstunkiem. Dodatkowo taką salę warto przystroić stosownie do okoliczności, a na większe przyjęcie możesz zamówić także odpowiednią oprawę florystyczną i muzyczną. Ważne, by efekt zachwycił wszystkich gości i sprawił, że impreza na sali z cateringiem będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem.

Powiązane artykuły