bielizna erotycznaPorady 

Jak pobudzić zmysły mężczyzny?

Każda kobieta chce być dla swojego mężczyzny obiektem pożądania i zabiega o to, by ogień w sypialni nigdy nie wygasł. Należy zacząć od poznania pragnień partnera, żeby stopniowo móc przejść do uwodzenia i rozbudzenia jego namiętności. Seks zaczyna się w głowie, myśli pobudzają cielesne doznania. Jeśli chcesz podniecić mężczyznę, baw się zmysłami, działaj na wyobraźnię, a rozgrzejesz partnera do czerwoności. 

Jak pobudzić mężczyznę seksualnie?

Proces uwodzenia partnera rozpoczynamy od mowy ciała. Na mężczyznę może zadziałać najdrobniejszy gest, np. zalotne spojrzenie, mimowolny dotyk oraz uwodzicielski uśmiech. Sygnały wysyłane w ciągu dnia pozwalają stopniowo budować podniecenie, przez co jest ono bardziej intensywne. Nie zawsze konieczny jest dotyk, aby rozbudzić męskie fantazje. Sugestywne komentarze, wysyłanie zabarwionych erotycznie wiadomości, czy po prostu atrakcyjny wygląd wystarczą, aby wpłynąć na wyobraźnię faceta. Kiedy zauważysz, że Twoje sztuczki zadziałały i partner jest gotowy, przejdź do kolejnego etapu.

Dotyk odgrywa najważniejszą rolę w męskiej seksualności. Jednak zanim przejdziemy do działania, warto zadbać o grę wstępną. Nie wolno o niej zapominać, bo to właśnie ona najbardziej rozpala erotyczne żądze. Delikatne pocałunki rozpoczynamy od ust i powoli przenosimy się na inne partie męskiego ciała, takie jak brzuch czy uda. Dopiero potem przejdź do pieszczenia stref erogennych w obrębie genitaliów. Poznanie wszystkich obszarów męskiego ciała podatnych na pobudzenie seksualne bardzo pomaga podniecić mężczyznę. Najbardziej oczywistym miejscem tego typu jest penis, ale do stref erogennych należą także sutki, szyja czy prostata. Odkrywaj ciało swojego mężczyzny, eksperymentuj z doznaniami, aby dać facetowi najlepszy seks w życiu.

Jak pobudzić zmysły faceta?

Powszechnie wiadomo, że mężczyźni należą do wzrokowców, dlatego wysyłanie im takich bodźców pobudza ich wszystkie zmysły. Zakup seksownego kompletu bielizny erotycznej i zaprezentowanie się w niej partnerowi, gwarantuje osiągnięcie silnego podniecenia. Sprawdź polecane komplety bielizny erotycznej. Kobieta, która zastanawia się jak rozpalić mężczyznę, powinna zadbać o zmysłowy wygląd, aby facet nie był w stanie się jej oprzeć. Fakt, że mężczyźni są wzrokowcami, pozwala na eksperymentowanie z erotycznym wizerunkiem, także podczas łóżkowych igraszek. Zawieszenie w sypialni lustra i oglądanie siebie podczas stosunku na pewno pobudzi męskie fantazje. Próbowanie nowych pozycji i szeptanie partnerowi do ucha nieprzyzwoitych słów to kolejne sposoby na to, jak pobudzić mężczyznę oraz stymulować jego podniecenie.

Atmosfera w sypialni jest równie ważna. Zapal świece, włącz zmysłową muzykę i kuś swojego faceta seksownym tańcem powoli zrzucając z siebie elementy garderoby. Nie dawaj mu wszystkiego od razu, kontroluj sytuację i stopniowo, bez pośpiechu zbliżaj się do niego. Im dłużej trwa budowanie seksualnego napięcia, tym większą satysfakcję będą dawały, obojgu kochankom, łóżkowe igraszki. Mężczyźni lubią komplementy, dlatego podczas gry wstępnej mów do swojego partnera, zapewniaj go, jak bardzo go pragniesz i pobudź jego wyobraźnię, opowiadając o tym, co będziesz z nim robić. Stań się niegrzeczna, lekko wulgarna, a mężczyzna oszaleje na Twoim punkcie. W trakcie stosunku pokazuj, jak wiele przyjemności Ci daje, dla faceta nie ma nic lepszego niż widok napalonej kobiety gotowej na wszystko. Poświęć mu trochę uwagi, skup się na jego rozkoszy, by potem on mógł się odwzajemnić. Mężczyzna lubi zaspokajać kobietę i widzieć, że cieszy się seksem, razem z nim.

Istnieje wiele sposobów na rozpalenie zmysłów mężczyzny. Nie warto ograniczać się jedynie do dotyku, choć on jest nie mniej ważny. W procesie budowania podniecenia u partnera korzystajmy ze wszystkich opcji. Do dyspozycji mamy mowę ciała, sugestywne gesty i komunikaty w ciągu dnia. Nie ograniczajmy seksu do fizycznego zbliżenia, pochylmy się nad grą wstępną, która może trwać nawet cały dzień. Kuś faceta, pokazuj, że masz na niego ochotę, drocz się z nim, wysyłaj sprośne sygnały, eksperymentuj, aż pobudzisz wszystkie jego zmysły.

Powiązane artykuły