Moda 

Szwajcarskie zegarki Certina – najwyższa jakość

Zegarki szwajcarskie Certina produkowane są w innowacyjny i precyzyjny sposób od ponad 100 lat. Firma została założona przez braci Kurth w 1888 roku. Od dawien dawna angażuje się w świat sportu, ze szczególnym uwzględnieniem sportów motoryzacyjnych. Zegarki Certina są marką Swarth Group, która jest największą siecią zegarmistrzowską na świecie.

Certina – zegarki z wysoką jakością wykonania.

Zegarki szwajcarskie Certina wyposażone zostały w elementy najwyższej jakości. W ofercie znajdziesz zegarki, które posiadają wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe, a także klasyczne modele mechaniczne z ręcznym lub automatycznym naciąganiem. Koperty w zegarkach Certina zostały wykonane z wytrzymałej stali lub tytanu, który posiada właściwości hipoalergiczne. Marka oferuje także bardzo eleganckie złote koperty. Produkty firmy Certina warto podzielić ze względu na płeć. Marka w swoim wyposażeniu posiada męskie oraz damskie zegarki Certina. Wiele damskich modeli zegarków na tarczach i kopertach posiada diamenty, które sprawiają, że czasomierze są bardziej ekskluzywne. Wśród zegarków marki Certina znajdziemy zegarki klasyczne, które idealnie sprawdzą się pod mankiet koszuli, a także zegarki sportowe, których funkcje pozwolą nam na uprawianie każdej aktywności fizycznej. Certina zegarki sport zostały wyposażone we wszystkie elementy, które są niezbędne do prawidłowego mierzenia osiąganych wyników. Przykładowe funkcje to: stoper, chronograf i tachymetr.

Zegarki szwajcarskie Certina podzielić można na trzy grupy, w których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wspomniane grupy to: urban, aqua i heritage. Kolekcja urban stanowi fuzję pomiędzy elegancką a sportową stylistyką, co sprawia, że idealnie sprawdzi się ona do użytkowania na co dzień. Czasomierze to można określić mianem modeli miejskich. Certina zegarki aqua dedykowane są dla osób, które cenią sobie sporty morskie. Elegancja tych modeli sprawi, że będziesz świetnie prezentował się nad każdym akwenem wodnym. Zegarki tej serii charakteryzuje wysoka wodoszczelność, dzięki której możesz głęboko nurkować bez obawy o swój czasomierz. Najważniejsze atuty zegarków tej serii to: zakręcane koronki oraz wskazówki i indeksy powlekane materiałem luminescencyjnym. Kolekcja heritage to klasyczne modele tej firmy, które cechuje sięgnięcie do korzeni marki.

Certina – zegarki, które cechuje innowacja.

Certina zegarki męskie i damskie wyposażone zostały w wiele autorskich rozwiązań technologicznych, które sprawiły, że marka zyskała uznanie. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest system DS, czyli DOUBLE SECURITY, który został opanowany w 1959 roku. System ten wprowadził nowy standard odporności czasomierzy na wodę, wstrząsy i inne niekorzystne czynniki atmosferyczne. Jeśli szukasz zegarka, który wytrzyma nawet najbardziej ekstremalne warunki, czasomierze Certina stworzone zostały właśnie dla Ciebie. System DS sprawia, że zegarek oprze się największym zmianom pogodowym i zarejestruje kluczowe dla Ciebie momenty wypraw.

Pozostałe autorskie rozwiązania firmy Certina to także system NIVACHRON, zapewniający podwyższoną ochronę zegarka mechanicznego przed oddziaływaniem pól magnetycznych oraz system PRECIDRIVE, który sprawia, że Certina zegarki kwarcowe są jednymi z najdokładniejszych na świecie. Warto wymienić także system POWERMATIC 80, dzięki któremu automatyczne zegarki działają wyjątkowo precyzyjnie. System ten zapewnia zegarkom także 80 h rezerwy chłodu.

Powiązane artykuły